DIREKTORI STAF

HEPA UTM KUALA LUMPUR

SEKSYEN PENTADBIRAN

 

Pengarah Hal Ehwal Pelajar & Alumni UTMKL
Prof. Ir. Ts. Dr. Aminudin Bin Haji Abu
Tel : 03-2615 4421
Faks : 03-2693 5488
Emel : aminudin.kl@utm.my

 

.asasasas

Shazura Azreen Binti Abu Kasim
Pembantu Setiausaha Pejabat
Tel : 03-2615 4348
Emel : shazura.kl@utm.my

Hafizuddin Bin Othman
Penolong Pendaftar
Tel : 03-2615 4282
Emel : hafizuddin.o@utm.my

Nazirah Binti Mohd Desah
Pembantu Tadbir
Tel : 03-2615 4307
Emel : nazirahmd.kl@utm.my

Mashsara Leyana Binti Ahmadon
Pembantu Tadbir
Tel : 03-2615 4307
Emel : mashsara@utm.my

Ahmad Zulafiq Bin Ghazali
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4767
Emel : zulafiq@utm.my

Muhammad Yusoff Bin Muhamad
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4767
Emel : yusoff.kl@utm.my

Mohd Kamaludin Bin Mohd Areaf
Pemandu
Tel : 03-2615 4767
Emel : mkamaludin@utm.my

Md Riduwan Bin Mohamad
Pemandu
Tel : 03-2615 4767
Emel : mdriduwan@utm.my

 

UNIT AKTIVITI DAN PEMBANGUNAN PELAJAR

 

Mohd Saiful Azhar Bin Mohd Adnan

Penolong Pegawai Tadbir
Tel : 03-2615 4763
Emel : mohdsaifulazhar@utm.my

Norashikin Binti Mohd Ameri
Pembantu Tadbir Kanan
Tel : 03-2615 4761
Emel : norashikin.kl@utm.my

Mohammad Zurairi Bin Ibrahim
Pembantu Tadbir
Tel : 03-2615 4761
Emel : zurairi@utm.my

Norhapizah Binti Hashim
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4326
Emel : norhapizah@utm.my

 

UNIT KEBAJIKAN DAN KEMUDAHAN PELAJAR

 

Eva Sriaza Binti Muhamad Ariff
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
Tel : 03-2615 4760
Emel : evasriaza.kl@utm.my

Ghazali Bin Shafie
Pembantu Tadbir Kanan
Tel : 03-2615 4326
Emel : ghazali.kl@utm.my

Hazly Bin Ja’apar
Pembantu Tadbir Kanan
Tel : 03-2615 4820
Emel : hazly.kl@utm.my

Mazlan Bin Mohd Shuran
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4326
Emel : mazlanshuran@utm.my

 

SEKSYEN KECEMERLANGAN SUKAN

 

Nabil Hazwan Bin Muhamad Hasim
Pegawai Tadbir Kanan
Tel :
Emel : n.hazwan@utm.my

Muhamad Nur Azam Bin Saari
Penolong Pegawai Belia & Sukan
Tel :
Emel : nurazam.kl@utm.my

Siti Hanim Binti Ishak
Pembantu Belia & Sukan Kanan
Tel : 03-2615 4230
Emel : sitihanim.kl@utm.my

Nor Azuwan Bin Azahar
Pembantu Belia & Sukan
Tel : 03-2615 4230
Emel : norazuan.kl@utm.my

Mohd Nazaruddin Bin Mohamad Nawi
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4326
Emel : ly_naza@utm.my

Shahrul Izzat Bin Abdul Manab
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4326
Emel : shahrul.izzat@utm.my

 

KOLEJ SISWA JAYA & PEJABAT LUAR KAMPUS

 

Dr. Mohamed Azlan Bin Suhot
Pengetua Kolej
Tel : 03-2615 4314
Emel : azlans.kl@utm.my

Shahnizam Bin Saman
Pembantu Tadbir
Tel : 03-2615 4496
Emel : shahnizam.kl@utm.my

Mohd Huzairi Bin Abdullah
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4496
Emel : huzairi@utm.my

 

PUSAT KESIHATAN UNIVERSITI

 

Dr. Amal Abbas Mohamed Ahmed
Pegawai Perubatan
Tel : 03-2615 4873
Emel : amalabbas@utm.my

Dr. Izzat Hazmir Bin Ismaal 
Pegawai Perubatan
Tel : 03-2615 4852
Emel : izzat.hazmir@utm.my

Dr. Nor Atikah Binti Abdul Razak
Pegawai Perubatan
Tel : 03-2615 4881
Emel : noratikah@utm.my

Mohd Amir Hamzah Bin Mohd Hazali
Penolong Pegawai Perubatan Kanan
Tel : 03-2615 4309
Emel : amirhamzah.kl@utm.my

Nurul Anis Syazwani Binti Ismail
Ketua Jururawat
Tel : 03-2615 4463
Emel : nurulanis.kl@utm.my

Siti Norfaradilah Binti Sulaiman
Penolong Pegawai Farmasi Kanan
Tel : 03-2615 4288
Emel : norfaradilah.kl@utm.my

Mohd Syafiq Bin Samsudin
Penolong Pegawai Perubatan
Tel : 03-2615 4309
Emel : s.msyafiq@utm.my

Noratiqah Binti Ariffin
Jururawat
Tel : 03-2615 4463
Emel : a-noratiqah@utm.my

Nurul Izzatie Binti Ahmad Nasir
Penolong Pegawai Farmasi
Tel : 03-2615 4288
Emel : nurulizzatie@utm.my

Muhammad Thakib Bin Anua
Juruteknologi Makmal Perubatan
Tel : 03-2615 4970
Emel : thakib@utm.my

Nurul Syahida Binti Seberi
Penolong Pegawai Tadbir
Tel : 03-2615 4457
Emel : syahida.kl@utm.my

Norida Binti Sajar
Pembantu Tadbir
Tel : 03-2615 4457
Emel : norida.kl@utm.my

Norisma Binti Ismail
Pembantu Perawatan Kesihatan
Tel : 03-2615 4905
Emel : norisma.kl@utm.my

Mohd Aqhiya Bin Mohd Noor
Pembantu Perawatan Kesihatan
Tel : 03-2615 4970
Emel : aqhiya.kl@utm.my

Khairul Izzat Bin Badarul Hisham
Pembantu Perawatan Kesihatan
Tel : 03-2615 4905
Emel : khairul.izzat@utm.my

Ku Ali Imran Bin Ku Rejmi
Pembantu Operasi
Tel : 03-2615 4905
Emel : imran.rejmi@utm.my

 

SEKSYEN PERKHIDMATAN PSIKOLOGI & KAUNSELING

 

Nurzimazaihan Binti Pi’i
Timbalan Pengarah
Tel : 03-2615 4499
Emel : nurzimazaihan@utm.my

Hasdiana Binti Hussin
Pegawai Psikologi Kanan
Tel : 03-2615 4822
Emel : hasdiana@utm.my

Nor Hasrina Binti Mohamad@Sulaiman
Pegawai Psikologi Kanan
Tel : 03-2615 4835
Emel : norhasrina@utm.my

Arbakyah Binti Abd Razak
Pembantu Tadbir Kanan
Tel : 03-2615 4766
Emel : arbakyah.kl@utm.my

Mohd Fahmi Bin Leman
Pembantu Tadbir
Tel : 03-2615 4813
Emel : mohdfahmi@utm.my

 

 

A

Hak Cipta Terpelihara @2019-2020    |    Pejabat Hal Ehwal Pelajar & Alumni, UTM Kuala Lumpur